Новини: |
|
Новини зі світу арт - Архів
Об’ємні вітражі від Наталі Гайдаш у «Зеленій канапі»
Наше місто має „лев’ячу" назву, тож не дивно, що у Львові проходило багато акцій, написано безліч літературних , музичних творів і звичайно скульптур, живописних та графічних робіт з зображеннями лева і просто гори сувенірів з „левчуками".
Крім цього у Львові завжди було популярним і поширеним мистецтво вітражу. Останнім часом воно стало ще більш модним і затребуваним в львівські інтер'єри.
Отож львівська художниця — вітражистка Наталя Гайдаш вирішила створити виставку об’ємного вітражу в галереї „Зелена канапа" з назвою „Парад львів".
Її леви символізуватимуть місяці календарного року . Їх буде, як у казці — дванадцять" і називатимуться вони — Січень, Лютий, Березень і т. д. Всі вони будуть великого розміру, приблизно метрового... Тип вітражу , що робить Наталя називається гарним словом — тані. Створення ж такої експозиції потребує багато праці.
Фото цих левів стане основою календаря на 2009 рік (дизайн А. Клос),
презентація якого відбуватиметься на відкритті виставки. Відкриття виставки відбудеться 4 листопада о 17 годині. Особливий настрій створять акторки, що співатимуть фольклорні співанки про місяці року.
Довідка JeyArt
Наталя Гайдаш народилась 1978 року в місті Надвірна (Івано- Франківська обл.). Закінчила Косівське Художнє училище і Львівську Академію Мистецтв (кафедра монументального живопису).
Брала участь в осінньому салоні „Високий замок—2000",
Учасниця Різдвяної виставки в „Зеленій канапі" 2007 року,
групової виставки в Івано-Франківському Краєзнавчому музеї 2008 року.
Ця виставка „Парад левів" буде першою персональною в творчості Наталі Гайдаш. Триватиме до 23 листопада 2008 року.
JeyArt
Додано - 23-10-2008, kasanok
Назад
|
|
Блоги |