Новини зі світу арт - Архів
Майстер хоррору та фантастики повертається до справи
Джо Данте, майстер хоррору і фантастичних пригод з багаторічним стажем, знову візьметься за жаховики. Його нова стрічка, яку продюсуватимуть Parallel Zide і Voodoo Prods., називатиметься «Кажан з пекла» («Bat Out of Hell») розповідатиме про те, як терористам, що захопили літак який здійснює нічний рейс, доводиться боротися з нечистю, яку він перевозив в багажному відділенні.
Сценарій фільму написали Дрю Макуїні і Скотт Суон, а одним з продюсерів виступає Уоррен Зайд, що доклав руку до «Американського пирога» і «Пункту призначення».
У фільмографії самого Данте значаться такі стрічки, як «Піраня», «Гремліни» (1 і 2). Останніми роками режисер перекинувся на сімейні «Луні Тунз: Знову в справі» і «Солдатики», але тепер знову повертається до звичного амплуа.
Фильм.ru
Додано - 16-05-2008, kanifol
Назад
|