Контактна інформація
Починати з нами
Додати до улюблених сайтів
Jey

Вхід/вихід
Новини і огляди: львівські | фестивалі | люди | ексклюзив | шоу-бізнес | кіно | ще новини | Всі новини rss каналом
Nota Bene: на каві | ця.людина | місце.події | варто знати | хтоЄхто | АРТ-довідка
Народна творчість: література | фотогалерея | афіша
Блоги: Ганна Вдруг | kanifol | kasanok | Максим Колиба | Андрій Стрехалюк | Олександра Личак | Маріанна Піцишин

Новини:
 
  хтоЄхто

ХТО Є ХТО: українські продюсери (частина 1)

Якщо співаків і співачок ще якимсь чином можна назвати «людьми мистецтва», то дядьок і тьотьок, що стоять за їхніми спинами охрестити так язик не повертається. Натомість обізвати їх гордим словом «продюсер» можна без жодної натяжки. Артистів і недоартистів у нашій країні багато. Можна навіть сказати, дуже багато. А от тих персон, що тих людей запихають до радіоефірів та ТБ, мало. Можна порахувати на пальцях кількох рук.

Власне, ці люди й визначають те, що ми з вами будемо чути на ефемках, якою мововю те «щось» лунатиме і який рівень «якості» у нашій країні вважається пристойним.

1. ЮРІЙ НІКІТІН

Спочатку молодий музикант Юра Нікітін з іншими молодими музикантами створив гурт Цей дощ надовго, а трошки згодом познайомився з молодою співачкою Ірою Білик. Після тріумфальної перемоги молодої співачки Іри Білик на тоді ще серйозному фестивалі Червона Рута Юра Нікітін та інші перетворилися на менеджмент Білої Зірки (так тепер часом називають Ірину Миколаївну).

Тепер імпозантний чоловік Юрій Нікітін керує аґенцією NOVA-management і студією звукозапису mamamusic. До «холдингу Нікітіна», крім Ірини Миколаївни Білик, входять гурти Авіатор, неАнгели, А.Р.М.І.Я., NikitA (мабуть, названа на честь Нікітіна), а також всім відома на сході і заході Вєрка Сердючка, така собі майже співачка Арктика, «український Роббі Вільямс» Вася Бондарчук і ще трошки позаштатників.

Артисти Нікітіна зараз займають 1/3 частину ефірів музичних телеканалів і всіляких там концертів типу Пісня року. А NikitA віднедавна ще й прогноз погоди на телеканалі М1 веде.

Саме Юрія Нікітіна запросили зайняти посаду генерального продюсера першої української Фабрики Зірок. Щоправда, зірок та фабрика не наштампувала. Натомість ще на кілька відсотків підняла рейтинги вже відомих підопічних Нікітіна – Білик і компанії.

2. ІГОР ЛІХУТА

Ігор Ліхута – теж продюсер, однак не настільки «багатодітний», як Юрій Нікітін. Ліхута усе своє життя у шоу-бізнесі займається одною-єдиною співачкою – Таїсією Повалій. У всіляких замітках, памфлетах та фельєтонах, що часом з’являються у пресі, цю людину так і називають – «чоловік і продюсер Таїсії Повалій».

Щоправда, над словом «чоловік» можна довго сперечатися. Річ у тім, що нещодавно і Тая, і Ігор заявили, наче вірність у стосунках – то не головне у благородній справі збереження сім’ї. Мовляв, їх двох набагато міцніше єднає бізнес, а не різні там сюсі-пусі. Вони не те що закривають очі на «походеньки наліво» своїх половинок – вони їх просто не помічають. При цьому живуть під спільним дахом, виховують спільну дитину і вигулюють спільну собаку.

Про продюсерський талант Ліхути говорять рідше, ніж про продюсерський талант згаданого вище Нікітіна. Це й зрозуміло – обидві зірки (і Білик, і Повалій) з’явилися на українській сцені майже одночасно. Однак перша завжди була попереду. Як не крутіть.

3. ЮРІЙ ФАЛЬОСА

Юрій Фальоса – та людина, що, побачивши колись маленьку симпатичну дівчинку родом з Чернівців Кароліну Куєк, зробив з цієї симпатюльки справу свого життя. Так на українську сцену притопала ще підлітком усім відома тепер Ані Лорак. Фальоса залишався зі своєю підопічною завжди – під час гастролей, на записах у студії, на закритих корпоративних виступах. Жовта і не дуже преса приписувала Кароліні та Олександрові бурхливий роман. Деякі ґазетки писали, наче продюсер співачки – справжній деспот, що контролює кожний крок, кожне слово і кожну усмішку «бідної-нещасної» Ані.

Однак сама «бідна-нещасна» усе заперечувала, казала, що їх стосунки – то радше стосунки батька і донька, а не коханця і коханки. І навіть тепер, коли Ані Лорак керує проектом Ані Лорак самостійно, вона з вдячністю і повагою говорить про свого продюсера – Юрія Фальосу.

Натомість Фальоса довго не побивався і досить швидко знайшов собі чергову дівчинку-підлітка. Мова йде про всім відому Міку Ньютон, котру «назвали не в честь неё». І хоча поки що досить ясно чути, що голос підростаючої співачки гарно «підкручують на комп’ютері», можемо сподіватися, що і радіо-дівчинка Міка повторить «тріумфальну ходу» своєї попередниці.

4. ОЛЕКСАНДР ЯГОЛЬНИК

Так-так, це саме той шоу-бізнесмен, що займався розкруткою-розверткою «девчонки с волосами цвета лилий» Наталки Могилевської. Саме з ним вона випустила свій забійний тоді альбом Ла-Ла-Ла, до якого увійшли навіть дві гарні укаїномовні пісні. Саме з ним Могилевська розкручувалася далі – згадаймо кліп з блакитною перукою на пісню Подснежник і мега-забійник Місяць (по небу ходить).

Ну, але як ми вже знаємо, тільки Білик з Повалій не йдуть від своїх продюсерів. Могилевська Ягольника покинула. І, навідміну від Ані Лорак, покинула зі скандалом. А потім, скоріш за все не без допомоги самого екс-продюсера надовго залягла на дно. Вийти з кризи і знову бути «меґа» їй допомогли спершу проект Шанс, а потім – Танці з зірками.

Тепер Могилевську покликали на другу українську Фабрику Зірок. А до цього вона випустила доволі непоганий україномовний альбом Відправила Message, майже всі тексти до якого написала сама. До речі, після Танців зірка записала альбом Этот Танец, який звучанням та стилем ну дуже нагадує записаний із Ягольником Ла-Ла-Ла.

Натомість Олександр Ягольник без Могилевської залишається на досить посередньому рівні. Його проекти Сентябрь та SMS (Любий, кохай мене...) виявилися «гуртами однієї пісні». Шкода, мабуть.

5. ІГОР КОНДРАТЮК

Херсонець Ігор Кондратюк – геній телебачення і шоу-бізнесу. Це та людина, якій протягом більш як десяти років вдається утримувати без кардинальних змін і з незмінно високими рейтингами в ефірі свою програми Караоке на Майдані. Відносно нещодавно, як відомо, до «творчого доробку» Кондратюка доєднався ще й Шанс (а також усілякі похідні – Шанс Models, Американський Шанс тощо).

Саме Кондратюкові щовечора перед сном дякують за кар’єру Віталік Козловський, Павло Табаков і менш відомі Владіслав Левицький, Олеся Киричук та Петро Дмитриченко. І навіть гурт Авіатор, продюсингом якого займається Юрій Нікітін, не утворився, якби не Шанс Кондратюка.

Далі буде...

за спини зірок дивився Геннадій Ромов, для JeyArt

Додано - 19-08-2008

А что, есть еще люди в УКраине, которые об этом всем не знают? Глупо перемалывать перемолотое.

22.08.2008 22:54:22

Додати коментар

 
Блоги
львівські:
¤До Львова везуть Контрабас
¤Афіша Львівської філармонії на березень
¤Лінія втечі тішить новим трибютом. Тепер The Prodigy

фестивалі:
¤Ударимо автопробігом по безкнижжю і нехлюйству
¤В березні у Львові буде дуже солодко
¤Ані Лорак їде на фестиваль «На зустріч Мрії»

ексклюзив:
¤Український фотокор став лауреатом World Press Photo
¤Українські Вечорниці вперше відвідали Швейцарію
¤Ярослав Грицак: життя, смерть та інші неприємності

шоу-бізнес:
¤Vladislav Левицький - улюблений співак гурту «ТіК»!
¤На «Євробаченні» Владіслав Левицький співатиме пісню гурту «АнтитілА»?
¤Музикою з Криївки потішив холдинг емоцій

люди:
¤Помер Джером Девід Селінджер
¤Картинки. Yiorgos Yiakos
¤Сашко Положинський йде на президентські вибори!

кіно:
¤У Львові та Відні зніматимуть фільм про Кульчицького
¤В Україні з’явиться перший анімаційний комікс жахів
¤Лесь Подерев’янський зніматиме блокбастер

ще новини:
¤У Львівській філармонії 18 лютого — Віртуози Львова
¤На знімальному майданчику - Львівський дитячий телевізійний театр «Юрашки»
¤В новий рік — з новим Слоником!Маріанна Піцишин
Привиди театру

Він не шукав. Вона не плакала. Двері зі скрипом прочинились від вітру. В, тьмяно освітлений чотирма свічками, коридор увірвалась хуртовина. Сніжин...

Олександра Личак
Записки інопланетянки

О деревьях ...    Я смотрела на деревья. Они  начинаются снизу и уходят  кор...
Професійний фотограф
Гудима Борис
Весільне фото, портерти, дитяче, сімейне фото.
Професійна якість, помірковані ціни.
(працюю разом з дружиною)
http://www.photolife.lviv.ua

Лінк тижня
 
Нова рубрика - картинки

Не знаю, хто як, а я вам скажу, що Ірен Роздобудько – чудова людина.


Триває завантаження...
         

Думка редакції може не збігатися з точкою зору авторів та дописувачів статтей.
Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, наведеної в нередакційних та рекламних матеріалах. При використанні матеріалів сайту, гіперпосилання на JeyArt.com.ua обов'язкове!
2006-2019 © Jey Corporation. E-mail редакції — office@jeyart.com.ua
веб-дизайн: Костя Бєглов,
веб-програмування: Юрій Сторож
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Яндекс цитирования Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Корисні посилання: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!