|
Новини: |
|
Новини зі світу арт - Архів
В Україні відбудеться перший панк-з'їзд
Незабаром в Україні відбудеться І-й Панк З’їзд. Трапиться це 6 квітня в київському клубі Бінґо (пр. Перемоги 112, ст.м. Святошин) і насправді дійство є нічим іншим як злетом рок-гуртів, що грають у панк і все що довкола панку.
Словом «з’їзд» концерт названо тому, що за задумом його затійників, на забаву люди в буквальному значенні мають з’їхатися з усіх закапелків як України, так і з інших держав. Українську сцену на фесті представлятимуть симферопольський не дуже відомий гурт Пиип На Лиип, відоміший Серцевий Напад з Чернівців, більш знаний Брем Стокер з Рівного і можна сказати, що вже уславлений івано-франківський Фліт.
Зачинателі І-го Панк З’їзду стверджують, що такого роду гульба відбудеться вперше в Україні, і разом з тим впевнені, що Панк З’їзд стане щорічним. Також у задумах провести наступний фестиваль не в столиці України, а в іншому місті, яке наведе вагомі докази, що саме воно заслужено може вважатися столицею вітчизняного панку. Початок о 18:00. Вхід 60 грн.
www.fdr.com.ua
Додано - 20-03-2008, beglov
Назад
|
|
Блоги |