Контактна інформація
Починати з нами
Додати до улюблених сайтів
Jey

Вхід/вихід
Новини і огляди: львівські | фестивалі | люди | ексклюзив | шоу-бізнес | кіно | ще новини | Всі новини rss каналом
Nota Bene: на каві | ця.людина | місце.події | варто знати | хтоЄхто | АРТ-довідка
Народна творчість: література | фотогалерея | афіша
Блоги: Ганна Вдруг | kanifol | kasanok | Максим Колиба | Андрій Стрехалюк | Олександра Личак | Маріанна Піцишин

Новини:
 
  на каві

Павло Табаков: «Європі попса нецікава»

Після перемоги у «Шансі» його почали впізнавати на вулиці незнайомі, а друзі придумали кличку «заслужений параноїк України». Він чи не єдиний переможець «Шансу», який відмовився підписувати «зірковий» контракт із продюсером цієї програми Ігорем Кондратюком. Однак це не стало на заваді злету його творчості. Вже до кінця жовтня має з’явитися дебютний альбом Павла Табакова «Тільки ти моя». А на початку цього місяця, 6 жовтня, у Львові відбудуться два сольних концерти Павла Табакова на підтримку платівки.

- Павло, розкажи, будь ласка, про свій дебютний альбом...

- Альбом з’явиться у продажу вже до кінця жовтня і матиме назву «Тільки ти моя». Поясню, чому. Було багато варіантів, але ця пісня дуже розкручена, на неї зняли кліп. Окрім цього, вона записана французькою мовою, її крутять на кількох французьких радіо. Взагалі пісню «Ти моя» всі дуже люблять, всюди замовляють. Особливо її полюбили учасники передачі «Все для тебе». Також її використовують у проектах, які стосуються весілля. То як інакше у такому випадку назвати дебютну платівку?

- А, окрім цієї пісні, які ще композиції увійшли у твій перший альбом?

- Ну, звичайно, що це славнозвісна «Параноя», яка переслідує мене ще з передачі «Шанс».
 
- Скільки взагалі пісень увійшло до альбому?

- Дев’ять пісень, два бонуси і кліп. Альбом залишилося тільки зміксувати і дати в друк.

- 6 жовтня у Львові пройдуть твої концерти на підтримку цього дебютного альбому. Чому ти вирішив провести його тут, а не в Києві?

- По-перше, я – львів’янин. По друге, тут є дуже багато людей, яким би хотілося подякувати під час концерту. По-третє, в Києві такий концерт просто не проб’єш - потрібні занадто великі фінанси. Це дуже велика робота. Організувати концерт у Львові – це вже півжиття, а що говорити про столицю...

- У програмі концерту передбачені несподіванки?

- На концерті будуть дуети із зірками – із Скрябіном, Олесею Киричук, «Орфеєм», також буде задіяний шоу-балет «Кароліна Twins».

- Колись Скрябін, будучи у Львові, розповідав, що існує жорстка конкуренція між переможцями «Шансу», які часто навіть не спілкуються між собою?

- Є, звичайно, напружені моменти. Всі вітаються, однак лицемірства дуже багато і в «Шансі», і в шоу-бізнесі взагалі. Але я прекрасно спілкуюся з Вітьою Мельником, з Олесею Киричук.

- То ти все ж таки підписав контракт із «Шансом», адже Ігор Кондратюк – твій продюсер?

- Про це завжди багато запитань. Така собі інтрига. Насправді нічого не підписав. На мою думку, це такий собі кабальний контракт, який я б і ризикнув підписати, якщо б бачив реальну роботу з тими, хто його підписав. Але тим не менше усюди написано, що Кондратюк – мій продюсер. Насправді телеефіри і час від часу виступи в Києві він організовує, але так, щоб це був налагоджений конвеєр, то я б не сказав.

- Ти брав участь у «Пісні року», «Іграх патріотів», в яких ще проектах ти себе бачиш?

- Я б хотів потрапити на «Юрмалу», хоча це так само немаленькі кошти. Все, в принципі, в них впирається. Можливо, мені б цікаво було виступити на «Слов’янському базарі».

- А на якій сцені ти мрієш виступити?

- Ну, напевне, стадіон Вемблі або у Карнегі Холлі. Насправді це вже межа мрій.

- А з ким із відомих зірок ти б хотів заспівати дуетом?

- Ну скажімо, із Селін Діон. Я ж не погано розігнався? Так?:)

- Ще один переможець «Шансу» Віталій Козловський свого часу бився в груди, що він львів’янин і ніколи не співатиме російською, про що згодом забув. Чи є у тебе такі принципи, через які ти все не переступиш?

- Судячи із мого прізвища неважко здогадатися, що мій батько – росіянин, але йдеться не про це. Консерваторія мені прищепила любов до музики. Те, що ми виконували твори російської класики або російські романси, навпаки давало багато задоволення. Головне, щоб музика була якісна, справді якісна і хороша. Тобто, якщо я співаю англійською, італійською і французькою, то чому я не можу російською заспівати. Звичайно, що я можу, але я не акцентую на цьому увагу, тобто це для мене не ідея-фікс.

- Тебе часто порівнюють із Пономарьовим. Чи ви знайомі?

- Із Сашком ми знайомі десь півроку, познайомилися на одній поважній вечірці, співали разом многая літа. Було дуже весело:) Я не думаю, що Пономарьов переймається тим, що у нього з’явилася конкуренція. Він прекрасно розуміє, що йому нема за що хвилюватися. Я припускаю, що я у своїй творчості схожий на Пономарьова, але лише на його ранній період. Теперішня його робота мене не так надихає, як його перші кроки. Зараз я не чую таких позитивних відгуків про його творчість, як раніше. Просто зараз Сашко зайнявся бізнесом, і не тільки шоу. А форму він так просто підтримує, аби його пам’ятали.

- Часто кажуть, що проблема Табакова у тому, що він не має власних пісень?

- Ні, це неправда. Проблеми немає, бо пісень написано дуже багато і, на мій погляд, цікавих. Але справа в тому, що ці пісні не потрапляють, як зараз прийнято казати, у формат. Я можу писати різну музику, починаючи від бардівської пісні і закінчуючи роком чи махровою попсою. Насправді у мене пісень дуже багато, але зараз вони припадають пилюкою, тому що музичний продюсер програми «Шанс» Володя Бебешко дуже скептично до того ставиться. Тобто йому більше до вподоби пісні аля Козловський. Бебешко каже: «О, то комерція, комерція». Тобто все зводиться суто до комерції, я, звичайно, можу випустити свої пісні від себе самого – просто в мене коштів не вистачить, щоб їх розповсюдити, а інакше – нащо їх випускати?

- Чи плануєш пробиватися у Європу?

- Попса Європі не цікава. Там практично у кожне село можуть запросити будь-якого виконавця, тобто Робі Вільямса вони не потягнуть, однак запросити співаків середнього рівня для них не проблема. Йдеться про джазову музику, рок-музику. Тобто у них все є. Єдине, що цікавить Європу зараз і що пояснює, чому Руслана перемогла на Євробаченні – це фольклор, чужа і незнайома їм культура. Це єдине, що їх може їх зацікавити. Все решта вони мають.

- Як ти думаєш, у нас такий попсовий народ, чи люди шоу-бізнесу просто нав’язують нам комерційну музику?

- Абсолютно так. Сидять у Києві десять чоловіків, які вирішують, що будуть слухати люди. Це нав’язується абсолютно всім радіостанціям, тобто, перш за все, вони нав’язують це аранжувальникам, а від того залежить все. Нещодавно я мав розмову із композиторами, які сказали, що вони можуть написати те, що я хочу, але їм за це гроші не заплатять. Відповідно, ці десять людей керують масою. Зробити революцію у шоу-бізнесі – нереально, тебе затопчуть, заклюють.

кавувала Леся Сирник, для JeyArt

Додано - 27-09-2007

ras.su Павло має сайт - неофіційний сайт Павла Табакова
12.05.2008 23:13:26

Додати коментар

 
Блоги
львівські:
¤До Львова везуть Контрабас
¤Афіша Львівської філармонії на березень
¤Лінія втечі тішить новим трибютом. Тепер The Prodigy

фестивалі:
¤Ударимо автопробігом по безкнижжю і нехлюйству
¤В березні у Львові буде дуже солодко
¤Ані Лорак їде на фестиваль «На зустріч Мрії»

ексклюзив:
¤Український фотокор став лауреатом World Press Photo
¤Українські Вечорниці вперше відвідали Швейцарію
¤Ярослав Грицак: життя, смерть та інші неприємності

шоу-бізнес:
¤Vladislav Левицький - улюблений співак гурту «ТіК»!
¤На «Євробаченні» Владіслав Левицький співатиме пісню гурту «АнтитілА»?
¤Музикою з Криївки потішив холдинг емоцій

люди:
¤Помер Джером Девід Селінджер
¤Картинки. Yiorgos Yiakos
¤Сашко Положинський йде на президентські вибори!

кіно:
¤У Львові та Відні зніматимуть фільм про Кульчицького
¤В Україні з’явиться перший анімаційний комікс жахів
¤Лесь Подерев’янський зніматиме блокбастер

ще новини:
¤У Львівській філармонії 18 лютого — Віртуози Львова
¤На знімальному майданчику - Львівський дитячий телевізійний театр «Юрашки»
¤В новий рік — з новим Слоником!Маріанна Піцишин
Привиди театру

Він не шукав. Вона не плакала. Двері зі скрипом прочинились від вітру. В, тьмяно освітлений чотирма свічками, коридор увірвалась хуртовина. Сніжин...

Олександра Личак
Записки інопланетянки

О деревьях ...    Я смотрела на деревья. Они  начинаются снизу и уходят  кор...
Професійний фотограф
Гудима Борис
Весільне фото, портерти, дитяче, сімейне фото.
Професійна якість, помірковані ціни.
(працюю разом з дружиною)
http://www.photolife.lviv.ua

Лінк тижня
 
Нова рубрика - картинки

Cайт, щоправда, давно не поновлювався; однак що поробиш - п. Фаїна також давно не поновлювалася...


Триває завантаження...
         

Думка редакції може не збігатися з точкою зору авторів та дописувачів статтей.
Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, наведеної в нередакційних та рекламних матеріалах. При використанні матеріалів сайту, гіперпосилання на JeyArt.com.ua обов'язкове!
2006-2020 © Jey Corporation. E-mail редакції — office@jeyart.com.ua
веб-дизайн: Костя Бєглов,
веб-програмування: Юрій Сторож
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Яндекс цитирования Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Корисні посилання: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!