Контактна інформація
Починати з нами
Додати до улюблених сайтів
Jey

Вхід/вихід
Новини і огляди: львівські | фестивалі | люди | ексклюзив | шоу-бізнес | кіно | ще новини | Всі новини rss каналом
Nota Bene: на каві | ця.людина | місце.події | варто знати | хтоЄхто | АРТ-довідка
Народна творчість: література | фотогалерея | афіша
Блоги: Ганна Вдруг | kanifol | kasanok | Максим Колиба | Андрій Стрехалюк | Олександра Личак | Маріанна Піцишин

Новини:
 
  на каві

Олеся Соломіна: «Моїм дітям зі мною буде цікаво!»

Розмова з Олесею Соломіною - це той випадок, коли у журналіста під час ведення інтерв'ю вираз обличчя стає чи то здивованим, чи то приголомшеним. На перший погляд, нічого дивного в сучасному світі - ну написала собі 19-річна дівчинка книжку, ну опублікували її... Ну з ким не буває? Є лише кілька маленьких деталей, які роблять цю 19-річну дівчинку особою з грифом «неймовірно, але факт».

Не віриться, але ця дівчина покинула традиційну систему освіти (читай - перестала ходити до школи) у 9-му класі: «Учителями можуть ставати події, історії, книги... Слід тільки бути уважним і відкритим. У цьому світі є усе, щоб прожити повне, цікаве життя. Життя - просте, ми його ускладнюємо. І живемо кладно, у напрузі, так наче життя - це боротьба. Життя - це гра. Чиста і чесна».

Займаючись бізнесом з 13 років, до свого 18-ліття Олеся стала професіоналом у сфері мережевого маркетингу. Тепер от консультує голів провідних компаній з питань розвитку мереж. Окрім того, зараз дівчина є кращим тренером особистісного зростання в Україні. При цьому, вона не боїться стати трудоголіком: «Це я не працюю, - я так живу».Нещодавно світ побачила книга Олесі Соломіної 13. Це тринадцять історій успішний людей шоубізнесового світу. Звісно, шоу-біз - це не завжди високе мистецтво, але, погодьтеся, навіть у цій індустрії потрібно працювати як віл.

Про те, яким виявився для них шлях до успіху, розповідають хореограф балету Quest Юрій Бардаш, скандально відомий Тіматі, стиліст Володимир Тарасюк, голова правління каналу М1 Олександр Асаулюк, чорнобумеровий репер Сєрьога, соліст гурту D.Lemma Jay B та інші, та інші, та інші.

Ми поговорили з Олесею Соломіною про її книгу і власне про Олесю Соломіну.

- У книзі ідеться якщо не про сильних світу цього, то принаймні про сильних «світського» світу. Перш ніж поговорити власне про героїв книги 13, розкажи про те, як відбулися ті розмови? Ти навмисно призначала інтерв'ю, а чи все відбувалося за філіжанкою кави у затишній кав'ярні?

- З кимсь із героїв я познайомилася ще до того, як розпочати написання книги. Хтось з'явився у полі мого зору вже під час самого процесу. І вже навіть через те кожна розмова не була схожа на іншу. Де тільки не відбувалося спілкування! І у кав'ярні за філіжанкою кави, і в мене вдома, і навіть просто в офісі в особливо зайнятих героїв моєї книги. А з Тіматі ми взагалі спілкувалися в автівці дорогою з Одеси до києва.

- А хто взагалі мав би обов'язково прочитати цю книгу? Для кого вона написана? 

- Книга написана в першу чергу для молодих людей, котрі лише починають свій життєвий шлях і хочуть досягти чогось вагомого у житті. Мені видається, що я написала книгу зрозумілою мовою  про тих людей, що живуть поруч з нами. Мені хотілося показати, що можливим є все, що можливо собі уявити.

Однак, переглядаючи відгуки про книгу серед бізнесменів та керівників різноманітних компаній, я зрозуміла, що мені вдалося створити ще й книгу, що здатна заряджати енергією тих, хто багато чого вже встиг досягнути і хоче рухатися далі.

- Ну а тепер до героїв твоєї книги. Невже виявиться, що Тіматі насправді - доволі милий молодий чоловік, що цікавиться поезією і яхтами? 

- Багато хто з героїв книги 13 під час спілкування відкрився для мене із зовсім несподіваних сторін. І я хотіла у першу чергу показати їх професіоналізм та драйв, з яким вони живуть. Гадаю, саме через те, що мене не цікавило, хто з ким спить і де відпочиває, розмови вийшли відвертими. Мені важливими були люди, а не те, що про них пишуть. Тому склалися історії людей, що досягли багато чого в житті і можуть цим поділитися.

- У книзі 13 більше імен широко відомих у вузьких колах, аніж просто широко відомих людей. Чому так?

- Кожен з героїв книги слугує для мене, так би мовити, зразком у певній сфері. Я не обирала людей за ознакою їх популярності чи схожих речей. Для мене кожна глава у цій книзі була можливістю більше дізнатися про людей, яких я без перебільшення можу назвати своїми вчителями. - Ти, окрім книгописання, наскільки мені відомо, маєш купу інших сфер діяльності. Не боїшся стати трудоголіком-маніяком?

- Я не боюся стати трудоголіком з дуже простої причини - я не працюю, я просто живу. Так, у своєму житті я пишу, читаю тренінги, займаюся допомогою молодим талантам. Однак я не ставлюся до цього як до роботи. Це все - просто частина пого життя.

- Є у мене такі підозри, що незабаром вийде і друга частина, а потім, можливо, й третя... Ким будуть твої наступні співрозмовники? 

- Так, справді, є те, про що я хочу розповісти. Однак не буду висвітлювати деталі. Скажу лише, що мрію поспілкуватися з Земфірою. Як на мене, я можу багато чого у неї навчитися. Хтозна, можливо, вона прочитає це інтерв'ю і зателефонує до мене?

- Чим займаються твої батьки? Як вони тебе виховували?

- Моя мама - духовний психолог. Займається об'єднанням людей по всьому світу. Вона, до слова, не виховувала нас у класичному розумінні. Вона просто допомагала нам розвиватися і допомагала у важкі хвилини. А тому в моєму дитинстві майже не було заборон. Моя мама - це мій перший і головний вчитель.

А тато мешкає в Магадані. Він займався моїм вихованням у семирічному віці. А заново я з ним познайомилася кілька років назад. Тому у нас з ним більше дружні стосунки.

- У свої 19-ть ти, як мені видається, є вже самодостатньою бізнес-леді. Уявімо попсову голівудську ситуацію: у тебе з твоїм коханим народжується дитина, і саме в цей час ти активно займаєшся розвитком своєї кар'єри. Що стане головнішим - сім'я чи робота?

- Я вже казала, що усе те, чим я займаюся, мені важко назвати роботою. А тому діти не можуть якось впливати на мій розвиток. Я - вільна. У мене ж немає фіксованого робочого графіку. І взагалі, я певнена, що стану прекрасною мамою. У першу чергу тому, що моїм дітям буде зі мною цікаво.

- Яке українське місто є твоїм улюбленим? І чому саме воно?

- Я обожнюю Київ. Закохалася у це місто тільки-но сюди приїхала. І ця любов - абсолютна. Найбільше мені подобається, як у цьому місті тече час.

- І наостанок: рецепт успіху від Олесі Соломіної...

- Бути щасливим кожен день! Займатися лише тим, що надихає. Бо в такому випадку незалежно, досягнеш ти успіху чи ні, ти отримаєш кайф від самого процесу.

кавував Володимир Бєглов, для JeyArt

Додано - 20-08-2008

БРАВО.
проф ДИНАМО

на книгу розвела товариша мого....оплатив. Потім просто кинула ...)))


Там вся сім*я  ДИНАМО.
Мама дві дочки ... просто профі своєї справи ))))

Податковий інспектор .
29.11.2008 02:00:03
не платила вона за розмову. тут не платять
25.09.2008 18:16:57
по-моему, пока ты не научишься хотя бы писать без грамматических ошибок тебе до твоего "штоб" - как до Луны задним ходом...
тем более денег понадобиться тебе немеренно - тебе ведь еще прийдеться платить за все статьи!
насколько я знаю книга покупаеться и окупаеться, причем уже довольно давно...
как-то это не вяжеться с покупкой мнения "всех и вся": одно дело - купить статью и совсем другое - заставить на протяжение длительного периода покупателя покупать продукт (тем более - книгу).

Олеся так держать! ;)
и не слушай тут всяких господ завидующих - у тебя впереди своя вершина, а эти пусть квакают из своего болота до конца дней своих - это единственное, на что они способны.
Крадущийся.
10.09.2008 23:11:37

штоб у меня было столько бабла штоб я книжки свои издавала и про меня писали везде!
много она вам за интервью заплатила?

09.09.2008 22:17:46
Ага, Алина Викторовна! Именно!))
05.09.2008 10:37:07
Скажите а будут еще итервью с этой девочкой?
я считаю что молодежи нужно больше знать о таких молодых людях которые стремятся к чему то!
нам нужно воспитывать молодежь такими примерами!
Алина Викторовна
02.09.2008 15:03:11
полет мысли последних каментов просто завораживет.
Олеся - молодец - так держать!)))))
01.09.2008 22:54:50
Усі уроди і уродки, а ми - красені!))))
28.08.2008 20:27:35

жисть - коротка, а я - красень)))

26.08.2008 16:30:01
Жисть коротка, ми уродки))
26.08.2008 07:21:18
Жисть коротка, я урод

флешмоб гГгГ
25.08.2008 12:20:55

Тоні, ти якийсь нервовий хлопець. Навіщо так висловлюватись на сторінці цікавої дівчини? це якось не по-чоловічому... а чому я взагалі вирішив що ти чоловік? ))) соррі, Тоні)
Олеся, так тримати!
DJ Гор

24.08.2008 19:48:46
всем, кто ругается на сайтах, запретить вход в интернет)))
развели тут!)) 
Олеся, ты супер! Жаль не могу найти твою книгу, где, где, где? ))
24.08.2008 19:44:33
А що такого сказав Тоні 25?
Заборонити вхід? А вам, дівчині, яка багато заробляє, не заборонити? Немудра ви!
23.08.2008 12:03:24
Тоні, 25 Цікаво було б прочитати. Їй зараз 19? А на фото виглядає на 30, така собі бізнес-фрау на піку розвитку. придурок какой-то убогий ))) запретите вход на эту страницу бедным, уродливым и завистливим! ))) я читала эту книгу, я в восторге! я начала больше получать за любимую работу. Олеся, ты супер! п.с. прости, проценты не дам))))
22.08.2008 15:25:36
Презентація буде обов'язково. Про це детальніше повідомимо пізніше.

Бєглов))
21.08.2008 16:55:34
молодець
21.08.2008 13:04:20
Тоні, 25 Цікаво було б прочитати. Їй зараз 19? А на фото виглядає на 30, така собі бізнес-фрау на піку розвитку.
21.08.2008 09:18:09
привіііііт! дуже хочу вже прочести цю книжку!!!
а буде якась приентація, хотілося б потрапити на неї!!!
Оля
20.08.2008 23:05:55
sympaTYCHno :-)
20.08.2008 23:01:02
Удивительно что красивые девушки бывают умными! не верю что ей 19 лет!
20.08.2008 17:52:25
я теж приголомшений))) треба познайомитися поближче. "де ж ви мене надурити хочете"? ;-)
20.08.2008 17:04:55

я бы очень хотел прочитать эту книгу. удивительно, но факт что гениальные люди все еще пополняют наши ряды и дают нам надежду )))
радует что Олесю не задавила система, так как сделала со многими подростками. 
п.с. умная и красивая. интересно, парень есть? %)))))))))

20.08.2008 16:56:48

Додати коментар

 
Блоги
львівські:
¤До Львова везуть Контрабас
¤Афіша Львівської філармонії на березень
¤Лінія втечі тішить новим трибютом. Тепер The Prodigy

фестивалі:
¤Ударимо автопробігом по безкнижжю і нехлюйству
¤В березні у Львові буде дуже солодко
¤Ані Лорак їде на фестиваль «На зустріч Мрії»

ексклюзив:
¤Український фотокор став лауреатом World Press Photo
¤Українські Вечорниці вперше відвідали Швейцарію
¤Ярослав Грицак: життя, смерть та інші неприємності

шоу-бізнес:
¤Vladislav Левицький - улюблений співак гурту «ТіК»!
¤На «Євробаченні» Владіслав Левицький співатиме пісню гурту «АнтитілА»?
¤Музикою з Криївки потішив холдинг емоцій

люди:
¤Помер Джером Девід Селінджер
¤Картинки. Yiorgos Yiakos
¤Сашко Положинський йде на президентські вибори!

кіно:
¤У Львові та Відні зніматимуть фільм про Кульчицького
¤В Україні з’явиться перший анімаційний комікс жахів
¤Лесь Подерев’янський зніматиме блокбастер

ще новини:
¤У Львівській філармонії 18 лютого — Віртуози Львова
¤На знімальному майданчику - Львівський дитячий телевізійний театр «Юрашки»
¤В новий рік — з новим Слоником!Маріанна Піцишин
Привиди театру

Він не шукав. Вона не плакала. Двері зі скрипом прочинились від вітру. В, тьмяно освітлений чотирма свічками, коридор увірвалась хуртовина. Сніжин...

Олександра Личак
Записки інопланетянки

О деревьях ...    Я смотрела на деревья. Они  начинаются снизу и уходят  кор...
Професійний фотограф
Гудима Борис
Весільне фото, портерти, дитяче, сімейне фото.
Професійна якість, помірковані ціни.
(працюю разом з дружиною)
http://www.photolife.lviv.ua

Лінк тижня
 
Нова рубрика - картинки

Видавництво "Фоліо" та журнал "Афіша" розпочинають всеукраїнський літературний конкурс "Міський молодіжний роман"


Триває завантаження...
         

Думка редакції може не збігатися з точкою зору авторів та дописувачів статтей.
Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, наведеної в нередакційних та рекламних матеріалах. При використанні матеріалів сайту, гіперпосилання на JeyArt.com.ua обов'язкове!
2006-2019 © Jey Corporation. E-mail редакції — office@jeyart.com.ua
веб-дизайн: Костя Бєглов,
веб-програмування: Юрій Сторож
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Яндекс цитирования Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Корисні посилання: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!